Home vybavení skleníků

Vybavení skleníků

 

vybaveni 2

Firma Clauhan s.r.o. je zástupce dánských firem Senmatic DGT*Volmatic
A/S a Viemose Driboga A/S v ČR zabývajících se výrobou zařízení
pro pěstitelskou technologii, řízení klimatu a zavlažování.

 

Řízení klimatu ve skleníku

Pěstební podmínky je možno řídit pomocí řídícího systému klimatu (teplota, vlhkost, množství světla, zavlažování, CO2, atd.) speciálně vyvinutého pro pěstování ve sklenících. Ovládání je možno prováděti z nadřazeného PC s možností archivace nastavení a dat.

 

Novinkami jsou řídící jednotky klimatu LCC1, LCC 2 a LCC 4. Jednotka LCC1 je určena pro malé skleníky. Jednotka LCC 2 nahrazuje jednotku LCC 900, která ovládá klima v jednom oddělení. Řídící jednotka klimatu LCC 4 ovládá klima až v 16 sklenících. LCC 4 je vybavena velkou dotykovou obrazovkou, která zajišťuje přehledné ovládání a informování o stavu skleníku.

 

Centrální řízení

SuperLink 5.0 je pokročilý počítačový program s grafickým uživatelským prostředím. SuperLink 5.0 umožňuje snadné a spolehlivé řízení všech instalovaných řídících jednotek klimatu LCC a mixérů hnojiv AMI firmy Senmatic DGT-Volmatic.SuperLink 5.0 umožňuje snadné a rychlé snímání a změnu podmínek v různých odděleních, neboť všechny informace jsou zobrazeny a mohou být řízeny přímo z centrálního počítače.

 

 

lcc900